ART / Etchings etc / Etching 12837070
nr 1283 7070
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Lasse Söderberg (b. 1941), Sweden. "Efter Persona". Signed, dated 1967, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Subject: 32x34 cm,
ETCHING, "Efter Persona". Signerad, daterad 1967, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 32x34 cm
Lasse Söderberg, Swedish painter, born 1941.
1000
SEK 1500
Monday October 21 2019
at 18:51:50
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik